Dom i Wnętrze

Wypoczynek blisko natury – postaw na sprawdzone meble i dodatki

1.71KViews

Odpoczynek na własnym tarasie czy w ogrodzie to najprostszy sposób na relaks. Bliskość natury, świeże powietrze oraz promienie słoneczne podziałają na nas jak najlepszy lek na zmęczenie czy zły humor. Chcąc wypoczywać blisko domu warto zadbać jednak o odpowiednie meble i dodatki. Co sprawdzi się w naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Wygodne meble i zadaszenie tarasu

Podstawą w ogrodzie czy na tarasie są meble ogrodowe – powinny być trwałe, wygodne i wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest również estetyka! Pragnąc korzystać z tarasu każdego dnia warto również pomyśleć o odpowiednim zadaszeniu – jedną z propozycji jest nowoczesna tarasola, którą znajdziemy na stronie tarasola.pl.

Tarasole montowane na tarasach pozwolą na zadaszenie takiej powierzchni, jaką tylko chcemy: modułowa budowa sprawia, że dowolnie możemy kreować zadaszoną przestrzeń. Tarasola w sposób prosty i funkcjonalny uzupełni nasz taras sprawiają, że stanie się on bardziej elegancki i zachęcający dla wszystkich domowników.

Jak wznoszone są tarasole?

Konstrukcja tarasoli oparta jest na elementach aluminiowych malowanych proszkowo – takie zabezpieczenie sprawia, że konstrukcja jest odporna na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Kolor konstrukcji wybiera użytkownik mając do dyspozycji ponad 200 klasycznych kolorów oraz barwy imitujące drewno z usłojeniem. Na szczycie konstrukcji znajduje się ruchomy dach. Jedną z najchętniej wybieranych modeli jest tarasola z dachem z aluminiowych listew obracających się o 135 stopni. Odpowiednie ułożenie listew pozwoli na swobodną cyrkulację powietrza pod tarasolą oraz wpuszczanie pod nią tyle słońca, ile sami zapragniemy. Tarasole mogą być uzupełnione poprzez panele boczne chroniące przed silnymi podmuchami wiatru czy też promiennikami ciepła.

root_806
the authorroot_806