Ciekawe

Wygodne podróżowanie z dzieckiem

1.49KViews

Pojawienie się małego dziecka w rodzinie to zawsze spora rewolucja, szczególnie dla młodych rodziców. Konieczna jest zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń i planowanie w większym gronie. Wielu młodych rodziców obawia się podróży z małym dzieckiem – na szczęście dzisiaj zaplanowanie takiej podróży nie jest już problemem. Konieczne są tylko odpowiednie elementy wyposażenia!

Wygodny i komfortowy fotelik samochodowy

Aby móc bezpiecznie i zgodnie z prawem przewozić nasze dziecko w samochodzie konieczne jest zakupienie odpowiedniego fotelika samochodowego. Istotne jest, aby posiadał on niezbędne atesty i był zaopatrzony w europejski standard bezpieczeństwa ECE R44/04. Wybierając foteli samochodowy przede wszystkim sprawdzajmy jego komponenty: dedykowana baza powinna umożliwiać wygodny i szybki montaż, fotelik powinien być zabezpieczony przed przesuwaniem się. Dodatkowo pasy bezpieczeństwa dla dziecka powinny stabilnie utrzymywać go w jednej pozycji. Niezwykle ważne jest, aby fotelik dobrany był do wagi dziecka. Wiele modeli jest zaprojektowanych w taki sposób, aby służyć już od momentu urodzenia dziecka, aż po okres 6 lat. Dzięki dedykowanym wkładom i poduszkom stabilizującym foteliki zapewniają komfort również niemowlętom. Ważnym elementem może być również zdejmowana tapicerka, którą w dowolnej chwili możemy wyprać – mówią pracownicy sklepy babydesigngroup.pl.

Wózek na wakacjach!

Chcąc bezpiecznie i komfortowo podróżować z dzieckiem w naszym bagażu samochodowym nie może zabraknąć wózka. Wśród rekomendowanych produktów często wymienia się wózki spacerowe. Są nie tylko lekkie, ale również bardzo poręczne i wygodne, zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Lekkie wózki spacerowe posiadają składane stelaże, przez co ich transportowanie w bagażniku nie sprawi nam żadnego problemu.

 

 

 

 

root_806
the authorroot_806
https://nety.pl/partnerskie/ubezpieczenie-samochodu-dla-mlodych-kierowcow-jak-obnizyc-skladke/ live url zobacz wiecje