Biznes

WordPress – CMS dla każdego

2.55KViews

Wydaje Ci się, że prowadzenie swojej strony www wymaga znajomości tajników programowania? W takim razie spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! Wbrew pozorom, aby zacząć swoją przygodę z blogowaniem albo rozkręcić swój sklep internetowy, nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy. Odpowiednich narzędzi dostarczy Ci WordPress – najpopularniejszy system CMS na świecie. Dlaczego to właśnie WodrPress stał się tak popularny wśród twórców stron? Sprawdź!

Czym jest WordPress?

WordPress jest znanym na całym świecie systemem CMS, czyli systemem zarządzania treścią udostępnionym na licencji GNU General Public License.  Napisany jest w języku PHP. WordPress został zaprojektowany z myślą o blogerach, jednak jego potencjał szybko został zauważony przez szerszą grupę internautów. Co ważne, hosting WordPress jest darmowy, a możliwości, jakie daje – niemal nieograniczone.

WordPress – dlaczego warto z niego korzystać?

Dlaczego WordPress zyskał tak wielką popularność? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: dzięki swojej przejrzystości i intuicyjności. WordPress pozwala na tworzenie ciekawych, atrakcyjnych wizualnie treści – blogów, stron www, a nawet sklepów internetowych. Panel administracyjny jest zbudowany w prosty, czytelny nawet dla laika sposób. W przeciwieństwie do wielu innych CMS-ów, obsługa systemu nie  wymaga znajomości PHP czy HTML. Użytkownicy WordPress mają do dyspozycji ogrom szat graficznych pozwalających nadać stronie pożądany wygląd dostosowany do specyfiki treści. Liczne wtyczki dają możliwość rozbudowywania strony o ciekawe moduły. Liczne poradniki i tutoriale udostępniane w sieci pokazują ogrom możliwości tkwiących w WordPressie. Przy pomocy innych użytkowników można poznać zaawansowane funkcje.

 

 

root_806
the authorroot_806
https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ live url