Dom i Wnętrze

Kuchnia w stylu loftowym w polskich domach

954Views

Kuchnia w stylu loftowym inspirowana jest przemysłem oraz wszystkim tym, co związane jest z tą tematyką. Charakteryzuje się on otwartymi przestrzeniami, dlatego niekiedy ma się do czynienia z wyburzaniem istniejących ścian.

Kuchnia w stylu loftowym w wersji białej

Dla wielu osób ogromne zaskoczenie, że białe wnętrza kuchenne mogą mieć zupełnie inny charakter. Co więcej, nie trzeba angażować do tego ogromnej ilości pieniędzy. Meble mogą pozostać takie same. Wystarczy bowiem dodać do tego odpowiednie dodatki, aby charakter całego wnętrza mógł się zmienić. Lampy zwisające na długich kablach (np. w kolorze czarnym), Surowy beton na suficie i na ścianie nad blatem kuchennych będzie prezentował się niezwykle ciekawie, uzupełniając całe wnętrze. No i cegły na ścianie, które nie zostaną niczym zamaskowane. Oto wnętrze białej kuchni, która została urządzona w stylu industrialnym.

Aranżacje industrialne z wyspą kuchenną

Kuchnia w stylu loftowym może mieć wyspę. Co więcej, może ona doskonale komponować się z małymi wnętrzami mieszkań. Wyspa kuchenna może stać się wyraźną granicą, która będzie oddzielała jedno pomieszczenie od salonu. Przy tej okazji, sama wyspa może stać się miejscem o różnym przeznaczeniu. To właśnie tutaj będzie można zjeść smaczne posiłki, jak również poplotkować przy kawie. Nie można zapomnieć także o tym, że taka wyspa kuchenna stać się może miejscem jednoczącym członków rodziny, czy też gości, podczas wspólnego przyrządzania posiłku. Zalet wyspy kuchennej jest bardzo dużo. 

 

root_806
the authorroot_806
https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ Stolik pomocniczy na laptopa loft https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/