Dom i Wnętrze

Garnki ze stali nierdzewnej

1.09KViews

Nowoczesne garnki w kuchni pozwolą nam na realizowanie nawet najbardziej szalonych, kulinarnych fantazji. Warto poświecić nieco czasu na znalezienie idealnych garnków – dzięki nim gotowanie stanie się znacznie przyjemniejsze, a my sami będziemy chętniej spędzać czas w kuchni. Od czego zacząć poszukiwania?

Pierwszy krok w stronę wygodniejszego gotowania

Podstawą podczas szukania kompletu garnków jest określenie naszych potrzeb. W niewielkich kuchniach gdzie gotujemy dla siebie czy dla dwojga sprawdzą się niewielkie zestawy złożone z 6 elementów (trzy garnki o różnej wielkości oraz trzy pokrywki). Jeśli dysponujemy większą ilością miejsca i konieczne jest gotowanie dla większej ilości osób najlepsze będą komplety składające się z kilkunastu elementów. Niezwykle ważna jest także patelnia – szeroki wybór patelni sprawia, że bez trudu znajdziemy patelnie do smażenia warzyw i mięs, naleśników czy też patelnie w formie woków.

Nowoczesne garnki i patelnie od producenta

Jednym z najchętniej wybieranych produktów na polskim rynku jest garnek Gerlach. Na stronie gerlach.pl znajdziemy szeroki wybór kompletów garnków kuchennych, składających się zarówno z kilku, jak i kilkunastu elementów. Garnki tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, którą zabezpieczono przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy, jak również przed odkształceniem. W dnie garnków umieszczono dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła. Garnki wyposażono również w liczne dodatki, takie jak lejki, cedzaki czy miarki do odmierzania płynów.

Szukając patelni stawiajmy na innowacje. Wśród rekomendowanych patelni wymienia się przede wszystkim patelnie ceramiczne – ich dno wyściela powłoka, która pozwala na smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu. Powłoki gwarantują także mniejsze ryzyko przypalenia potraw podczas smażenia.

https://mpfasdpic.org/klasyczne-modele-zawsze-na-topie/ https://funniestfemale.com/o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-okna-pvc/ https://eidola.org/drzwi-dwuskrzydlowe-nowoczesne-rozwiazanie-w-tradycyjnym-stylu/